Film

Totalna harmonia 7.8
Totalna harmonia

ocena: 7.8 / głosów: 4110

produkcja
Polska
gatunek
Krótkometrażowy
reżyseria
Roman Jarosz
scenariusz
Roman Jarosz

Obsada

Małgorzata Buczkowska, Wojciech Mecwaldowski, Anita Jancia, Orina Krajewska, Katarzyna Zawadzka, Adam Dzieciniak, Marek Kalita, Jacek Kraszewski

Opis filmu

Adam jest kontrabasistą w orkiestrze symfonicznej. Jego żona Ewa, solistka, gra pierwsze skrzypce. Podczas koncertu Adam dostaje zawału serca. W szpitalu opowiada żonie o tym, jak stanął przed sądem ostatecznym – komisją składającą się z Chopina, Gershwina i Beethovena. Komisja informuje, że może być osądzony jako artysta lub jako „normalny” człowiek. Normalnemu człowiekowi wystarczy spełnić przynajmniej pięć przykazań dekalogu. Adam chciał być osądzony jako artysta. Komisja sprawdziła jego profil na Soulbooku i stwierdziła, że nie ma tam żadnej wzmianki o jego dokonaniach. Jako artysta Adam jest nikim. Nie pozostaje mu nic innego, jak sprawdzić, czy spełnia pięć z dziesięciu przykazań. Aby tego dokonać, musi zmienić swoje życie.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Przydatne informacje

Zdjęcia