Wiadomości

stat

Tłumy na "Wołyniu". Nie wszyscy dostali się na seans

"Wołyń" Wojciecha Smarzowskiego przyciągnął do Teatru Muzycznego tak wielu chętnych, że nie wszyscy dostali się na piątkowy pokaz filmu.
"Wołyń" Wojciecha Smarzowskiego przyciągnął do Teatru Muzycznego tak wielu chętnych, że nie wszyscy dostali się na piątkowy pokaz filmu. fot. Lucyna Pęsik/trojmiasto.pl

"Wołyń" Wojciecha Smarzowskiego to jedna z najważniejszych premier tegorocznego Festiwalu filmowego w Gdyni i poważny kandydat do Złotych Lwów. Na piątkowe pokazy przyszło tak wielu chętnych, że ochrona ze względów bezpieczeństwa zamknęła drzwi. Wśród oczekujących na seans atmosfera była nerwowa - część zakupiła bilet, a mimo to nie została wpuszczona na pokaz.Na pokaz, który odbył się w Teatrze Muzycznym o godz. 13.30, nie weszło według naszego reportera około 100 osób, w tym znane ze srebrnego ekranu gwiazdy, m.in. Andrzej Seweryn, Piotr Stramowski i reżyser Janusz Zaorski. Na filmie przysłanym do redakcji widać, jak pracownicy festiwalu uspokajają zdenerwowanych festiwalowiczów, którzy - choć kupili bilet - nie mogli z niego skorzystać. Uspokajać nastroje próbował także Andrzej Seweryn.

Zobacz naszą recenzję filmu "Wołyń".

O zaskakująco wysokiej frekwencji mówił w rozmowie z portalem Trojmiasto.pl Marcin Dorociński. Cieszył się, że festiwal jest w tym roku tak popularny, ale też ubolewał, że on sam nie może wejść na wszystkie seanse.

Opinie (68) 4 zablokowane

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Oceny naszych dziennikarzy

Oceniaj z nami filmy Konkursu Głównego