Powrót do listy filmów
fpff2022

Film

Maria nie żyje
30 min.
produkcja: Polska
gatunek: Dramat
reżyseria: Martyna Majewska    scenariusz: Martyna Majewska
premiera: 1 czerwca 2020 (Świat)

Opis filmu

Maria nie żyje, ale żyje. Popełniła samobójstwo, ale przez kilka dni pozostaje w swoim żywym ciele. Nie wiadomo, jak się zabiła. Szuka przyczyn własnej śmierci. Obserwuje, jak wygląda świat bez niej. Trwają przygotowania do pogrzebu, sekcja zwłok i dezynfekcja w mieszkaniu. Maria zostaje zaproszona na przyjęcie dla zmarłych. Wdaje się w awanturę u wróżbity, który przepowiada przyszłość, tylko jeśli ktoś ją ma. Rodzina ma pretensje, że Maria żyje, skoro umarła. Uważają, że źle żyła i źle umarła. Maria chce przerwać własny pogrzeb. Zaczyna wierzyć, że jest martwa, choć czuje inaczej.

Obsada

Małgorzata Gorol, Aleksander Rybicki, Małgorzata Witkowska, Cezary Studniak, Helena Sujecka, Dominika Majewska, Małgorzata Foremniak, Damian Kwiatkowski, Igor Kujawski, Michał Kurek, Małgorzata Foremniak, Małgorzata Gorol, Grażyna Misiorowska, Włodzimierz Dyła, Małgorzata Witkowska, Cezary Studniak, Damian Kwiatkowski, Popek, Ewelina Żak, Aleksander Rybicki, Justyna Kokot, Michał Mrozek

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

+ dodaj zdjęcie

Zdjęcia