Dodatkowe informacje

Bilety

Bilety i karnety upoważniają do wstępu na projekcje dla publiczności, odbywające się w gdyńskim Multikinie.

Bilety i karnety można nabyć w sieci kin Multikino oraz na www.multikino.pl. W sprawie pytań prosimy o bezpośredni kontakt z Multikinem.

BILETY

 • na pojedyncze projekcje
  • 19 zł normalny
  • 15 zł ulgowy

KARNETY

 • na cały Festiwal
  • 139 zł normalny
  • 99 zł ulgowy
 • jednodniowe
  • 49 zł normalny
  • 39 zł ulgowy

Bilety na pokazy Gdynia Dzieciom:

 • seans 3 zł
 • opiekunowie grup (od 10 osób) za darmo

Bilety na spotkania z reżyserami:

 • "Jak to się robi" oraz "Masterclass: anatomia sceny" - 10 zł

Lokalizacja

CENTRUM FESTIWALOWE - TEATR MUZYCZNY pokaż na mapie

Plac Grunwaldzki 1
81-372 Gdynia

Miejsce projekcji filmów biorących udział w Konkursie Głównym. Odbywają się tu także spotkania z twórcami, na które wstęp mają osoby akredytowane na 36. FPFF.

RECEPCJA FESTIWALOWA znajduje się przy wejściu do Centrum Festiwalowego - Teatru Muzycznego. Czynna jest codziennie podczas trwania Festiwalu w godzinach 9:00 - 22:00.

KINO FESTIWALOWE - MULTIKINO pokaż na mapie

ul. Waszyngtona 21
81-342 Gdynia

Miejsce projekcji filmów pokazywanych w ramach 36. FPFF. Odbywają się tu również pokazy prasowe oraz konferencje prasowe twórców filmowych, na które wstęp mają osoby posiadające akredytację medialną na 36. FPFF.

INFORMACJA FESTIWALOWA znajduje się w przy wejściu głównym do Multikina.

BIURO PRASOWE w budynku Gemini (Multikino)

Biuro Prasowe czynne jest codziennie w godzinach 10:00 22:00. Znajdują się tam stanowiska komputerowe oraz wolne stoliki do pracy na własnym laptopie (biuro wyposażone jest w bezprzewodowe łącze internetowe). Dziennikarze mogą tu także pobrać materiały prasowe dotyczące Festiwalu oraz spotkać się z rzecznikiem prasowym 36. FPFF.

MUZEUM MIASTA GDYNI pokaż na mapie

ul. Zawiszy Czarnego 1
81-374 Gdynia

Każdego roku w Muzeum Miasta Gdyni, znajdującym się tuż obok Centrum Festiwalowego - Teatru Muzycznego, odbywają się wystawy oraz spotkania poświęcone polskiej kinematografii.

Parkowanie

utrudnienia w ruchu przy Teatrze Muzycznym

Podczas 36. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni w dniach od 6 do 11 czerwca ze Strefy Płatnego Parkowania wyłączone zostaną wszystkie miejsca postojowe znajdujące się w pasie drogowym ul. Zawiszy Czarnego (również na parkingu przy tej ulicy) oraz częściowo w pasie drogowym ul. Armii Krajowej, na odcinku od ul. Zawiszy Czarnego do Placu Grunwaldzkiego.

W tym rejonie zostanie ustawiony znak zakazu zatrzymywania się, który nie będzie obowiązywał jedynie osób związanych z organizacją festiwalu i posiadających identyfikatory Zarządu Dróg i Zieleni.

Informujemy również, że 11 czerwca (sobota), w dniu gali 36. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych, w godz. 17.30-20.00 nastąpi całkowite wyłączenie z ruchu drogowego: ul. Armii Krajowej (na odcinku od ul. Świętojańskiej do ul. Zawiszy Czarnego) oraz ul. Zawiszy Czarnego (od ul. Armii Krajowej do Bulwaru Nadmorskiego).